ورود با لباسهای پشمی به اتاق سرور ممنوع!!!
ژانویه 29, 2019
کف کاذب اداری
کف کاذب اداری
ژوئن 23, 2019

پایه کف کاذب

پایه کف کاذب

پایه های کف کاذب از فولاد ساخته شده است. معمولا از یک صفحه پایه به اسم کفشک، میله رابط، صفحه سر یا کلاهک، تنظیم کننده ارتفاع یا پیچ رگلاژ و مهره شش گوشه قفل کننده تشکیل میشود.

پایه ها با انواع مختلف کفپوش های کف کاذب کار می کنند. پایه ها به طور معمول از 10 سانتی متر تا 120 سانتی متر هستند و برای ارتفاع های بیشتر باید درخواست داده شود تا به صورت سفارشی تولید شوند.

کلاهک: صفحه مربع شکلی است که در بالای پایه قرار میگیرد .برروی کلاهک ها به طور معمول 4 سوراخ وجود دارد که برای اتصال به استزینگر استفاده میشود و در بعضی مدل ها 8 سوراخ وجود دارد که این سوراخ های اضافه در 4گوشه صفحه کلاهک قرار دارند و برای پیچ شدن مستقیم به پنل کف کاذب استفاده میشود.

پیچ رگلاژ: پیچ رگلاژ میله دندانه دندانه ای است که به کلاهک جوش خورده است و برای تنظیم ارتفاع پایه استفاده میشود.

مهره شش گوشه قفل کننده: این مهره برای فیکس کردن ارتفاع استفاده میشود و هرچه ارتفاع این مهره بیشتر باشد استحام و قدرت تحمل بالاتری دارد.

میله رابط: ارتفاع کف کاذب تا کف اصلی توسط میله رابط تامین میشود که قطر ،اندازه و جنس آن با توجه به ارتفاع مورد نظر جنس کف کاذب و فشاری که بر آن وارد میشود مشخص میشود.

کفشک : قسمت زیرین پایه که یک صفحه مربع شکل است و به میله رابط جوش خورده است کفشک نام دارد، کفشک بروی کف اصلی قرار میگیرد و باعث میشود فشار وارده بر کف اصلی پخش شود و فشار کمتری وارد شود.

پوشش پایه کف کاذب

1. به طور کلی کلیه پایه کف کاذب با زرد پوشانده میشود تا از زنگ زدن جلوگیری شود و استرینگر با پوشش  الکتروفورز EPD پوشش داده میشود و پوشش های دیگر بر حسب نیاز درخواست می شود.

2. در کاربردهای صنعتی که در آن مقاومت اسیدی یا قلیایی مورد نیاز است، پایه ها با پلی فنیلیدین دی فلوئید (PVDF) پوشش داده می شود تا از خوردگی اشباع اسید یا قلیا جلوگیری شود.

3. اگر پوشش مقاوم در برابر خوردگی بسیار زیاد (پوشش ضد زنگ) مورد نیاز است، ما پیشنهاد می کنیم که کف زیرزمینی کف پوش شده با گالوانیزه شدن روی گالوانیزه یا DACROMET پوشش داده شود.

4. برای جلوگیری از آلودگی روی اشعه ماوراء بنفش، دیگر پوشش های سطحی مانند پوشش پودر و گالوانیزه شدن نیکل پیشنهاد می کنیم.

نظرات بسته شده اند

09900190083 سفارش سریع